До Львова приїдуть представники міжнародного руху «Емаус» з 15 країн Друк
З 11 до 13 жовтня у м. Винники та у Львові проходитиме регіональна рада організації «Емаус – Європа», членом якої є ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя».
 
11 жовтня о 9.30 у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться круглий стіл на тему «Від бездомності до праці, дому і солідарності», в якому візьмуть участь представники Міжнародного руху «Емаус», Львівської міської влади, Міністерства соціальної політики та громадських організацій Львова, повідомили сьогодні у ЛМГО «Оселя».
 
На круглому столі будуть обговорювати такі питання:
 
підхід міжнародного руху «Емаусу» до вирішення проблеми бідності та бездомності;
досвід діяльності «Емаусу» у європейському регіоні;
досвід поширення ідеї «Емаусу» в Україні.
Після закінчення круглого столу об 11.00 відбудеться прес-конференція за участі президента міжнародного руху «Емаус», президента організації «Емаус – Європа», представників Міністерства соціальної політики України та Львівської міської ради.
 
О 12.00 11 жовтня у сквері біля Порохової вежі відбудеться спільний обід учасників круглого столу та бездомних людей. Цей спільний обід відображатиме загальну ідею руху «Емаус» – зустріч людей, які втратили волю до життя, та тих, які відчули відповідальність за соціальну несправедливість. Разом вони об’єднуються для того, щоб допомагати одні одним та біднішим за себе. Співорганізатором благодійного обіду є Львівська міська рада.
 
Довідка.
 
Міжнародний рух «Емаус» – це мережа організацій, що працюють в цілому світі для вирішення проблеми бідності, бездомності, та борються за соціальну справедливість та забезпечення прав людини. Міжнародний рух був заснований у Франції священиком та депутатом отцем П’єром в 1949 році і сьогодні налічує близько 350 спільнот у 37 країнах світу. Головним принципом від самого початку діяльності є «Служи тим, хто страждає найбільше». Цей принцип реалізується через ведення спільної діяльності разом з найбільш маргіналізованими членами суспільства, такої як утворення спільнот життя та праці, ведення господарської діяльності, збір, переробка та перевикористання вторинної продукції, сільськогосподарські, освітні, екологічні проекти та інше.
 
«Емаус» є нерелігійною та неполітичною організацією, має власну структуру та органи, що приймають рішення. Головним органом «Емаусу» в Європейському регіоні є Рада «Емаусу Європа», яка складається з 16 національних представників країн, де діють спільноти (Франція, Великобританія, Голландія, Польща, Італія, Іспанія, Португалія, Німеччина, Данія, Швеція, Фінляндія, Швейцарія, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Румунія, Україна), президента та 12 обраних радників. Крім цього, участь в заході візьме Президент Міжнародного руху «Емаусу» Жан Русо. Рада збирається двічі на рік у різних країнах. Цього року вперше за всю історію «Емаусу» зустріч відбудеться в Україні, у Львові 11 – 13 жовтня. Приймаючою стороною є ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», як єдина членська організація в Україні.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST