Пласт провів змагання з піших мандрів на Львівщині Друк
На Львівщині поблизу села Заболотці Бродівського району відбулися всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва «Осінній рейд». На старт змагань вийшло 49 команд – понад 300 хлопців та дівчат віком 14-20 років. Командам було запропоновано подолати близько 20 точок, де вони могли ознайомитися із історією краю або ж випробувати свої практичні вміння.
Організатором змагань був львівський осередок Пласту – Національної скаутської організації України.
 
«На проміжний фініш, що був поблизу Олеського замку, команди прибували із неприхованою втомою, але і з щирою радістю та гордістю, що цей перший етап змагань вони вже подолали. Після важкого дня розслабитися допомогли пісні при вогниках, теплі розмови та смачна вечеря. На жаль, до фінішу в Буську не дійшли 5 команд, які зійшли із змагань», – розповіла комендант заходу старша пластунка Юлія Поліковська.
 
Окрім учасників, маршрутом проїжджав велопатруль, котрий слідкував за дотриманням командами техніки безпеки і виконанням правил.
 
Також у рамках змагань проходив пластовий соціальний проект «Міст поколінь – збереження історичного минулого заради плекання гідного майбутнього». Його учасники мандрували стежками «Осіннього рейду», спілкувалися із людьми, котрі пережили Другу світову війну, записували на камери їхні спогади та збирали фотоматеріали.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST