У Львові обговорять позитиви і негативи трудової міграції жінок Друк
У Львові під час 6-го Екуменічного Соціального Тижня відбудеться панельна дискусія про соціальні наслідки жіночої трудової міграції. Учасники обговорять актуальні та болючі питання міграції жінок, соціальне сирітство, дитяче виховання та торгівлю людьми.
 
Захід розпочнеться 3 жовтня у приміщенні Українського Католицького Університету, корпус філософсько-богословського факультету, вулиця Хуторівка, 35а, семінарська кімната.
 
«Жіноча міграція переформатовує українські суспільні стосунки, змінює уявлення про норми і межі відповідальності кожного з членів родин, впливає на формування нових соціальних ідентичностей всередині суспільства. Великою помилкою є думати, що міграція жінок  має лише негативні наслідки (а вони, звичайно ж, є). Бо міграційна стратегія,  і зокрема, коли вона здійснюється жінкою,  - це подолання приватної, персональної і загальносуспільної кризи, і в багатьох випадках, вона завершується перемогою людини над обставинами, а, отже, змінами у її середовищі. Є шанс, що цю важливу суспільну дискусію, ми таки зможемо реалізувати на рівні глибокого осмислення. Це нам всім потрібно», - зазначила з цього приводу модератор заходу Світлана Одинець.
 
Доповідатимуть на цю тему Франкфуртський університет імені Йогана Вольфганга Гьоте проф. Гельма Лутц; голова Комісії Української Греко-Католицької Церкви у справах мігрантів Григорій Селещук; молодша наукова співробітниця Інституту народознавства Національної академії наук України, керівник проектів Комісії УГКЦ у справах мігрантів, редактор міграційного порталу «Навігатор» Світлана Одинець; правозахисник, президент міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» Катерина Левченко; соціолог, кандидат соціологічних наук; Марта Чумало, ГО «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» Вікторія Володько.
 
Довідка: у Львові розпочався VI Екуменічний соціальний тиждень. Цьогоріч тема заходу – «Відмінності і повага».
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST