Тренінг із розвитку пам’яті для молоді Львова Друк
Міський молодіжний центр продовжує організовувати розвиткові тренінги для студентів. 26 вересня для молоді викладатимуть основи ефективного запам’ятовування.
З початку функціонування на базі центру проходять лекції та тренінги про саморозвиток та самоорганізацію. Учасники заходів Молодіжного центру мають змогу збагатитися навичками ефективного часопланування, основами лідерства та самореалізації. Досвідом з львівською молоддю діляться успішні та відомі люди, з відвідувачами працюють професійні психологи та коуч-тренери, а зі спеціальними гостями міського розвиткового центру всі охочі можуть поспілкуватися особисто.
 
У Молодіжному центрі вже відбулись тренінги на такі теми, як: «Основні засади волонтерства та громадської діяльності», «30 основних правил менеджменту», «Тайм-менеджмент», «Можливості для молоді», «Як самостійно організувати масовий захід?», «Секрети самомотивації», «Власний бізнес: від ідеї до втілення», «Секрети імпровізації», «Усі секрети невербального спілкування» та інші.
 
26 вересня Андрій Степура проведе для допитливих молодих людей семінар на тему: «Ефективні техніки запам’ятовування імен». Відбудеться заняття о 17:00, за адресою пл. Міцкевича, 6/7 (5 поверх).
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST