Пошук проектів журналістських розслідувань Друк
Niras та BBC за фінансової підтримки міністерства зовнішніх справ Данії започаткувало Objective – новий проект сприяння розвитку ЗМІ в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії, Вірменії, Азербайджані та Туреччині. Проект розрахований на чотири роки. Основний пріоритет Objective – журналістські розслідування.
 
Серед задач проекту – фінансова підтримка розслідувань (у тому числі, міжнародних), консультування журналістів, тренінги та майстер-класи. 13 вересня Objective розпочинає прийом заявок українських, білоруських і молдовських журналістів на фінансування проектів розслідувань. 
 
Objective пропонує журналістам отримати фінансування на розслідування з наступних тем: стосунки України (Білорусі, Молдови) з ЄС, атомна енергетика, бізнес (офшори, оподаткування, порушення закону), екологія, діяльність уряду та місцевої влади, політика та економіка 1990-х років, перешкоджання прогресу демократії та інше. 
 
Заявки на фінансування розслідувань приймає Браян Боннер, координатор Objective в Україні, Білорусі та Молдові, за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Подати заявку можна англійською, українською або російською мовами. 
 
Заявка на фінансування повинна містити таку інформацію: назва проекту, опис розслідування, обгрунтування важливості розслідування, план роботи, на який час розраховано виконання проекту, дедлайн, розмір потрібного фінансування, детальний бюджет розслідування, ім’я, адреса, усі контактні дані та резюме журналіста, дата заповнення. 
 
Objective підтримує розcлідування в будь-якій формі (статті, відео та мультимедіа матеріали). Готовий матеріал може бути опубліковано будь-якою мовою регіону та в будь-якому ЗМІ. Objective лишає за собою право розповсюджувати створені матеріали та надавати їх для безкоштовної публікації.
 
Джерело : Посольство Данії в Україні
 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST