Відомі спортсмени залучатимуть львів’ян до здорового способу життя Друк
28-30 вересня на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться VІI Фестиваль активного туризму «Манівці». Цьогоріч залучати людей до активного та здорового способу життя організаторам допомагатимуть відомі спортсмени.
 
До участі у змаганнях в рамках фестивалю у складі команди зірок попередньо зголосились титуловані львів’яни: бронзова призерка Олімпійських ігор велогонщиця Леся Калитовська, п’ятиразовий чемпіон світу і рекордсмен з пауерліфтингу Іван Фрейдун, чемпіон світу та рекордсмен з пауерліфтингу серед юніорів Роман Мартиненко.
 
Програма Фестивалю буде насиченою, адже цього разу буде виставлено 11 етапів, серед яких водна траса для каяків і байдарок, велосипедна траса, надувний і стаціонарний скеледроми, шнурова траса, лазертаг, бігбол, слеклайн над озером, паркур. Цього року організатори готують етап-новинку, який поки тримають у таємниці.
 
Уже традиційно другого дня Фестивалю – у неділю, 29 вересня, кожен бажаючий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи, представлені тут. За словами організаторів, етапи доступні для всіх учасників незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. А в понеділок, 30 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів.
 
У рамках Фестивалю також відбудуться змагання серед команд підприємств, молодіжних організацій та шкіл Львова і області, особисті змагання на етапах Фестивалю та показові виступи і майстер-класи. Одним з завдань Фестивалю стала підтримка проекту побудови соціального спортзалу на Погулянці. Під час Фестивалю триватиме доброчинний збір коштів на проект. Доброчинці стануть учасниками лотереї, головним лотом якої буде подорож гірськими річками Кавказу.
 
Туристичні етапи Фестивалю працюватимуть безкоштовно і для учасників молодіжних та дитячих змагань, і для гостей Фестивалю. Проведення заходу у такому форматі стало можливим завдяки внескам соціально відповідальних львівських підприємств та підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.
 
Про це повідомила Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб «Манівці», яка є організатором заходу.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST