У Львові в суботу – веломарафон на підтримку «Джерела» Друк
21 вересня відбудеться веломарафон вулицями Львова. Як зазначили партнери Європейського тижня мобільності, який триває у місті, веломарафон пройде на підтримку благодійного велопрокату, кошти від якого перераховують центру «Джерело».
 
Протяжність маршруту – 25 км. Збір учасників веломарафону відбудеться об 11:00 біля супермаркету «Арсен» (пр. В. Чорновола).
 
Маршрут веломарафону: проспект В. Чорновола – проспект Свободи – проспект Шевченка – вул. Саксаганського – площа Петрушевича – вул. Зелена – вул. Сихівська – проспект Червоної Калини  –вул. Хуторівка – вул. Наукова – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – вул. Митрополита Андрея – вул. Устияновича – вул. Соломії Крушельницької – вул. Січових стрільців – вул. В. Гнатюка – площа Ринок.
 
Водночас партнер Європейського тижня мобільності – компанія МТС – присвятить цей веломарафон благодійному велопрокату, який діє в місті на підтримку реабілітаційного центру «Джерело».  «Суботній веломарафон відбуватиметься на підтримку благодійного прокату, який наша компанія відкрила у 4 локаціях міста. Справа в тому, що кошти від прокату велосипедів ми перераховуємо в реабілітаційний центр «Джерело». І оскільки прокат діятиме ще десь близько місяця, ми хочемо, щоб якомога більше людей долучились до такої благодійної ініціативи», - зазначив експерт із зовнішніх зв’язків Західного територіального управління компанії МТС-Україна Володимир Хіцяк. 
 
Нагадаємо, Європейський тиждень мобільності  – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення навколишнього природного середовища і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту. Він відбувається щороку 16-22 вересня.
 
Кульмінація ЄТМ – акція «День без автомобіля!», під час якої міста-учасники виділяють на цілий день одну чи декілька вулиць для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту.
 
Як повідомляв ZAXID.NET, до кінця року у Львові планують збудувати 50 км велодоріжок. Зокрема за кошти міського бюджету розвитку у Львові цього року планують закінчити велодоріжку на вул. Шевченка (в Рясне-1) – на це виділили 1,2 млн грн, та збудувати першу радіальну велодоріжку на вул. Костя Левицького, на що також з бюджету розвитку виділять 1,2 млн грн. Окрім того, 300 тис. грн передбачено на проект велодоріжки на верхній частині вул. Городоцької.
 
Планується, що за сім років Львів матиме 268 км велосипедних доріжок та смуг.
Джерело: 
ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST