Кращі стажувальники мерії отримають відзнаки від міського голови Друк
17 вересня, об 11:00 у великій сесійній залі Львівської міської ради кращі стажувальники мерії першого півріччя 2013 року отримають довгоочікувані дипломи та відзнаки за результатами програми стажування «Перший кар’єрний крок».
«За перше півріччя 2013 року було подано понад 600 заявок молодих людей, а успішно завершити стажування та практику зуміло близько 300 учасників. Набути нових професійних навиків, компетенцій та вмінь студентство та молодь зуміли у таких структурних підрозділах, як: управління внутрішньої політики, управління транспорту та зв’язку, управління інформаційної політики та зовнішніх відносин, департамент містобудування, центр надання адміністративних послуг, а також районні адміністрації міста та комунальні підприємства.
 
Цей проект – можливість здобути практичний досвід пліч-о-пліч з працівниками мерії, а також є хорошим прикладом відкритості органів місцевого самоврядування.
 
За підсумками 6 років, що діє програма стажування, близько 6,5 тис. молодих людей успішно пройшли стажування, реалізували власні проекти, взяли участь у різноманітних тренінгах та майстер-класах, а частина з них уже стали членами професійної команди Львівської міської ради», – наголосила начальник відділу кадрів ЛМР Галина Бордун.
 
Програма «Перший кар’єрний крок» – це унікальний проект, що реалізовується Львівською міською радою та Центром громадянських ініціатив. Метою цього проекту є залучення молоді до навчання в органах місцевого самоврядування, можливість зробити свій перший кар’єрний крок на благо громади міста Львова та самореалізації себе. Це один з найкращих прикладів синергії органів місцевого самоврядування.
 
«Почесним гостем урочистого вручення дипломів буде Юрій Логуш – проректор зі стратегії та програмного розвитку Українського католицького університету. Юрій Логуш -–людина із глибокою та цікавою біографією, грандіозним досвідом та високими життєвими досягненнями. Статус одного з найвідоміших топ-менеджерів України лише підштовхнув пана Юрія розпочати активну підтримку молодої української літератури, студентства та молоді загалом.
 
Також під час вручення відбудеться презентація унікального молодіжного проекту «Lviv Young Project»», – додала Галина Бордун.
 
Довідка. За детальною інформацією звертатися за тел. 297-57-59, контактна особа – Марта Завербна.
 
Джерело:  ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST