«Сім кроків до здорового серця» Друк
З нагоди Всесвітнього дня серця, що традиційно святкують 28 вересня, львів`яни матимуть можливість відвідати безкоштовну лекцію у МЦ Святої Параскеви. 
Усіх, кому не байдуже до власного здоров`я, запрошують пройти «7 кроків до здорового серця» разом з кардіологом Оксаною Барабаш, яка допоможе дізнатися більше про основні аспекти здорового способу життя і довголіття та вберегти серце від ран – не лише любовних, а й таких, що становлять серйозну загрозу життю людини.
Тема профілактики серцево-судинних захворювань є щораз більш актуальною, адже кожного року показник смертності саме від цих недуг зростає. Наразі цифра становить 63% серед усіх захворювань. Львів`янам пропонують потурбуватись про своє здоров`я вже зараз. 28 вересня о 10:00 в МЦ Святої Параскеви, що за адресою вул. Заводська, 7, відбудеться безкоштовна лекція на тему «Сім кроків до здорового серця».
Організатори запевняють: ніколи не пізно змінити свій спосіб життя, зробити його здоровішим. Все, що потрібно, це взяти на контроль власне тіло, а для цього здійснити:
відмову від шкідливих звичок;
регулярне фізичне навантаження;
споживання здорової їжі;
врегулювання рівня холестерину та артеріального тиску;
втрату зайвої ваги та її корегування;
профілактику цукрового діабету.
Взяти здоров’я під контроль допоможе спеціаліст: лікар–кардіолог Оксана Барабаш розповість учасникам, як забезпечити собі здорове життя та безтурботну старість, радіти життю та бути активним на схилі років. Лекцію можна відвідати безкоштовно, проте необхідно попередньо зареєструватись за телефонами: (032) 295-4-000, (067) 295-4-000.
Детальніше – за телефоном 297-1000
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST