Львів`янки проходитимуть школу жіночності Друк
Уже другий рік поспіль член Української спілки психотерапевтів Вілена Кіт проводить безкоштовні тренінги для жінок віком від 23 до 46 років. Цьогоріч програма триватиме впродовж 2-3 місяців.
 Психологічна школа «Мистецтво бути жінкою» складається із 8 семінарських і практичних занять у форматі клубних зустрічей. Перше заняття – уже 10 вересня
Із приходом осені САМОПОМІЧ запрошує жінок на новий розвитковий проект – психологічну школу «Мистецтво бути жінкою». Починаючи з 10 вересня, львів`янки щотижня, у вівторок, відвідуватимуть тематичні заняття від кваліфікованого психолога. Усі тренінги та лекції проводитимуть не індивідуально, а для групи учасниць. Організатори зазначають, що наразі зареєструвалися 30 жінок, які, ймовірно, поділять на 2 групи.
Серед тем, які будуть розглядати учасниці, будуть такі:
Соціально-психологічні аспекти ділової успішності жінки;
Стосунки з чоловіком;
Виховання дітей;
Чого прагнуть наші діти та що ми можемо їм запропонувати?
«Основна мета - навчити жінок усвідомлювати свої власні потреби, особливості, можливості та гармоніювати із своїми соціальними ролями. Чого від нас очікує суспільство? Чи насправді це співпадає з нашими природніми потребами? Яка я – "сучасна жінка"? Ми розглянемо поняття жіночості та жіночності, материнські та жіночі ролі. Торкнемося питання виховання жінкою дитини - зокрема, у випадку матері-одиначки. Розглянемо спілкування з чоловіками – ґендерний аспект. Спробуємо зрозуміти соціальні ролі сучасної жінки, її права та традиційні обов'язки. Та, можливо, отримаємо відповідь на одвічне запитання: самотність чи самодостатність – як бути щасливою, перебуваючи без чоловіка», - каже психолог та ведуча тренінгів Вілена Кіт.
Юлія Лаб'як, керівник соціального відділу Самопоміч, поділилася з нами новинками цьогорічного тренінгу та розповіла, як проводили свій час попередні учасники:
«Жінки були настільки вражені після відвідування минулорічної школи, що після закінчення тренінгу створили клуб. Заняття були закритими. Після сеансів часто проводили чаювання. Відмінність цьогорічної школи  лише в тому, що на сеанси запрошена іміджмейкер Оксана Кокотко. Вона розповідатиме учасницям про догляд за собою, про те, як зробити зачіску за 5хвилин, розкриватиме секрети молодості та ще багато іншого. Надіємося, що усі будуть задоволені».
Також своїми враженнями поділилася екс-учасниця школи Тетяна:
«Після роботи я тут відпочивала. Настільки затишна атмосфера – а все завдяки професійності нашого тренера-психолога, яка допомогла нам відкритись і побачити себе зі сторони під час тренінгів».
Усі тренінги відбуватимуться за адресою вул. Сахарова, 42, каб. 507. Перше заняття проекту розпочнеться 10 вересня, о 18:00.
Програма занять:
 
соціально-психологічні аспекти ділової успішності жінки;
власний стиль, зміна соціальних ролей та збереження особистісного стрижня. Поліфункціональність жінки;
тіло та здоров'я;
мами та діти, (мама-вихователька, мама-друг, мама-ідеал, мама-підтримка — чого прагнуть наші діти та що ми можемо їм запропонувати?)

 

 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST