Тренінг «Фандрайзинг: джерела фінансування громадських організацій Друк
Громадське об'єднання «Самопоміч» оголошує набір учасників на тренінг «Фандрайзинг: джерела фінансування громадських організацій. Написання проектів», який відбудеться 7 вересня у м. Львів. Тренером виступить Олександра Скиба, автор ряду громадських, соціально-політичних проектів з 2009 року.
Останнім часом все більше і більше організацій і приватних осіб в нашій країні стикаються з необхідністю писати заявки на гранти. Реалізація нових ідей потребує коштів. Для західних фахівців це звичайна процедура — фонди оголошують конкурси, переможці конкурсів отримують гранти. Однак для фахівців з України та інших країн СНД проблема підготовки заявки на такий конкурс ідей та проектів стала актуальною набагато пізніше ніж у їхніх зарубіжних колег.
Що ж необхідно для того, щоб зробити вашу організацію, установу чи творчий колектив одним з грантоотримувачів? Одна з умов — це правильна стратегія фандрайзингу, яка включає в себе різні підходи й джерела.
Фандрайзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін) для реалізації проектів та/або підтримання існування організації. Дізнатись як успішно переконувати інших у тому, що діяльність вашої організації заслуговує уваги і підтримки можна буде на тренінгу
«Фандрайзинг: джерела фінансування громадських організацій. Написання проектів», який відбудеться 7 вересня у Львові. Викладатиме київський тренер Олександра Скиба, що проводить тренінги з 2010 року та працює з такими фондами як NED, NDI, Canada found, Фонд Фрідріха Наумана, Фонд Фрідріха Еберта, Європейський фонд «Партнерство заради демократії»(ЄС) та ін.
Для участі у відборі необхідно заповнити анкету (в додатку) та відіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  до 5 вересня 2013 року включно. Всі поля анкети мають бути заповнені. Анкета (файл) має бути підписана прізвищем та ім’ям учасника латинськими літерами (на приклад, Ivan_Ivanov). 6 вересня учасники отримають підтвердження участі.
Дата тренінгу: 7 вересня 2013 р.
Тривалість тренінгу: 10:00 – 17:00
Загальна кількість учасників: до 20 чол.
Адреса: площа Міцкевича, 6/7, 5 поверх
План тренінгу:
Аналіз поняття «фандрайзинг»
Джерела фінансування громадських організацій
Фонди: вибір фонду, комунікація, написання заявок та їх подача
Держава: форми співпраці з органами місцевого самоврядування
Бізнес: вибір бізнес-партнера, формування пакету пропозицій, комунікація
Власні ресурси організації 
Аналіз поняття «проект»
Складові проекту
Написання чернеток власних проектів
Деталі щодо тренінгу за адресою та тел.: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 097-394-32-15, Олександра
Організаційні деталі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 063-17-43-758, Олег
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST