До другого гаражного розпродажу готують старовинні скрині Друк
Другий гаражний розпродаж у Львові відбудеться на початку вересня. Над створенням особливих лотів до аукціону працює вже сьогодні чимало креативних львів’ян. «Обличчям» розпродажу стануть відреставровані скрині. 
За її словами, родзинкою аукціону стануть старовинні скрині, які попередньо відремонтують та відреставрують. «Вже чимало людей долучилось до створення цих особливих та головних лотів на продаж», – сказала Олеся Саноцька. Серед відомих волонтерів розпродажу – Галина Вдовиченко.
 
Цього разу ставку роблять не так на відомих людей українського шоу-бізу, як на письменників. Окрім того, Олеся Саноцька зазначила: «Ми хочемо, щоб люди також приносили не лише свої старі речі, але й прочитані книжки. Так, на аукціоні відбудеться ще й недорогий обмін цікавими книжками».
 
Зібрані кошти організатори планують спрямувати на благодійність. «Ми збираємо кошти на фінансування нашого соціального гуртожитку, де живуть безпритульні люди та сироти спільноти», – розповіла Олеся Саноцька.
 
Нагадаємо, що вперше унікальна виставка та продаж старих речей пройшли у Львові в червні цього року. Тоді в гаражному розпродажі взяли участь відомі люди українського шоу-бізнесу, серед яких Катя Осадча, Джамала, Марія Бурмака, Павло Табаков. Вдалось розпродати заборонений до друку 5-томник Стуса від Олександри Коваль, роллінґстоунська футболка від Марії Бурмаки, ляльки-мотанки від «Лесі+Роми», особиста ракетка від Павла Табакова, ексклюзивне паперове видання «Антологія Українського Самвидаву» від радіоблоґу «4 крапки», блузка, у якій Ольга Герасим'юк вела легендарне «Без Табу», а також речі від Юрка Іздрика, Марічки Бурмаки, Ірен Роздобудько, Андрія Куркова, Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Галини Вдовиченко, Мар’яни Савки, Катерини Садової, Павла Табакова та багатьох інших.
 
Джерело:  ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST