Ярмарок спорту у Львові планують відвідати Вірастюк та Гончаров Друк
Із 26 по 28 вересня у Львові відбуватиметься наймасштабніша спортивна подія року – «Ярмарок спорту-2013». Упродовж трьох днів на одному майданчику знайомитимуть львів’ян зі спортом кращі спортивні клуби та секції міста. Вони проведуть майстер-класи, показові виступи та запросять львів’ян до активного способу життя.
До зустрічі з львів’янами готуються богатирі Володимир Рекша та Сергій Конюшок, олімпійський призер з метання молота Олександр Крикун, олімпійський чемпіон, гімнаст Валерій Гончаров уже готуються. Також на свято планують завітати Василь Вірастюк та Олександр Усик.
 
«Дітей, як і дорослих, варто мотивувати власним прикладом. Такі люди, як Василь Вірастюк, Олександр Крикун, Олександр Усик та інші, можуть зробити це чи не найкраще. На Ярмарку кожен охочий матиме змогу поспілкуватись, потиснути руку, сфотографуватись і навіть взяти участь в майстер-класах від відомих спортсменів, що стане хорошим стимулом змінити своє життя, і замість дивану чи комп'ютера обрати здоровий спосіб життя», –каже директор «Ярмарку спорту - 2013» Юрій Огоновський.
 
Як розповідають організатори, унікальність проекту полягає в тому, що це єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні.
 
Людина, прийшовши на Ярмарок спорту, зможе за кілька годин подивитись та спробувати усі види спорту та обрати якийсь з них для себе. Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові види спорту, силові види, танці, зимові види, водні види, екстремальні та молодіжні види, оздоровчі програми.
 
Почесним учасником є львівська міні-футбольна команда «Енергія». Аналогічний Ярмарок спорту пройде також в Івано-Франківську, з 1 до 2 листопада. Почесним учасником заходу стане місцевий міні-футбольний клуб «Ураган».
 
Нагадаємо, торік з 27 до 29 вересня у спорткомплексі «Динамо» та Парку культури проходив Ярмарок спорту, під час якого понад півсотні спортивних федерацій презентували свою діяльність. До Львова на цей захід приїжджали Сергій Конюшок, Володимир Рекша та Василь Вірастюк. Участь у Ярмарку спорту взяло понад 60 різних спортивних шкіл, федерацій.
 
Джерело:  ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST