Тренінг по підготовці дебатних тренерів для роботи із молоддю. Друк
Запрошуємо взяти участь у тренінгу по підготовці дебатних тренерів для роботи із молоддю, який відбудеться 3-5 вересня 2013р. в м.Києві. І відразу спробувати свої сили на дебатних заходах в Ужгороді, Одесі, Бердянську та Львові.
 
«Тренінг для дебатних тренерів» – це:
Інтерактивний навчальний захід для молоді в рамках тримісячної навчальної дебатної програми для підготовки із 20 кваліфікованих дебатних тренерів, відібраних на конкурсній основі з усієї України. Тренінг включає в себе попереднє дистанційне завдання, триденний очний семінар під керівництвом досвідчених тренерів України та Росії, а також підсумкову дистанційну сесію.
 
Після проходження даного тренінгу учасники під керівництвом досвідчених тренерів зможуть спробувати свої сили у проведенні власних дебатних майстерень на регіональних дебатних тренінгах для молоді в Ужгороді та Одесі, а також підтвердити отриманні знання та навички на всеукраїнських молодіжних дебатних турнірах у Бердянську та Львові.
 
По закінченню дебатної програми кожен учасники отримає сертифікат дебатного тренера та буде внесений в міжнародну базу дебатних тренерів від ВМГО “Дебатна Академія”.
 
Що включає програма тренінгу для дебатних тренерів:
 
- можливості інтерактивно-риторичної гри “дебати” як ефективної освітньої технології для молоді: кожен учасник зможе спробувати власні сили у мистецтві красномовства та техніці побудови сильних аргументів;
- основні тренерські методи та техніки в поєднанні теорії та практики: кожен учасник матиме змогу провести власний майстер-клас та отримає практичні навички тренерської роботи;
- популярні в Україні та світі дебатні формати з точки зору учасника, організатора та судді: кожен учасник ознайомиться з правилами найбільш популярних дебатних форматів в Україні, організаційними алгоритмами проведення турнірів та попрактикується в аналізі дискусій;
 
Кого ми чекаємо:
Молодих людей з усієї України, які мають бажання підвищити власні навички ведення аргументованої дискусії та амбіцію навчити цьому своїх однолітків. Вітається участь у конкурсі студентів із попереднім досвідом самоорганізації та роботи із молоддю.
 
Умови участі:
Участь у заході є безкоштовною. Учасники забезпечуються книгами, методичками та роздатковими матеріалами. Іногороднім компенсуються транспортні витрати та забезпечується проживання.
 
Відібраним за результатами тренінгу учасникам буде запропоновано фінансування витрат, пов’язаних із участю у дебатних заходах в Ужгороді, Одесі, Бердянську та Львові.
 
Як зареєструватися:
Для того, щоб взяти участь у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму (http://bit.ly/13m5u9K) та пройти відбір. Заявки приймаються до 18.00 год. 29 серпня 2013 року.
 
Більш детальну інформацію можна отримати на сайті ВМГО «Дебатна Академія» http://www.debate.org.ua/. За додатковими питаннями звертатися за телефонами: Назарій 0504112042; Олександра 0674494839.
 
Організатор заходу: ВМГО «Дебатна Академія» за фінансової підтримки програми «Рома України» МФ «Відродження».
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST