Розпочала роботу громадська рада при ГУ Міндоходів у Львівській області Друк
Головою ради обрано Михайла Коропецького – представника Львівської торгово-промислової палати. Заступниками голови – Володимира Костика – ВГО «Союз захисту підприємництва» у Львівській області, Юрія Сендецького – громадська організація «Комітет підприємців Львівщини» та Михайла Вельгоша – Львівська обласна територіальна організація роботодавців. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Львівській області.
 
Під час свого першого засідання, в якому взяли участь начальник головного управління Міндоходів у Львівській області Віталій Пекарчук, працівники управління правової роботи та інформаційно-комунікаційного управління ГУ Міндоходів у області, члени громадської ради обговорили концептуальні напрямки та принципи роботи новоствореного формування в рамках єдиної структури Міндоходів.
 
Прийнято рішення створити робочу групу з опрацювання програмних засад діяльності і з врахуванням цього аналітичного документу та підготувати проект Положення про громадську раду при головному управлінні Міндоходів у Львівській області.
 
Відповідно до чинного законодавства, громадська рада – це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, основною метою якого є забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійсненні громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодженні ефективної взаємодії і врахуванні громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST