Львів долучиться до Європейського тижня мобільності. Друк
Європейський тиждень мобільності - загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення навколишнього природного середовища і умов життя в містах.  Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту.
 
Європейський тиждень мобільності, що уперше відбувся 2002 року, охоплює щораз більше країн – і не тільки у Європі. У 2012 у ньому взяли участь 158 міст. У життя втілено 7,717 проектів, які формують велосипедну та пішохідну інфраструктуру, «заспокоюють» дорожній рух, роблять доступнішим транспорт та інформують громадськість про екологічно збалансоване використання транспортних засобів.
 
Кульмінація ЄТМ – акція «День без автомобіля!», під час якої міста-учасники виділяють на цілий день одну чи декілька вулиць для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту.
 
 
Львів бере на себе зобов’язання організувати тиждень заходів,  які сприятимуть переходу від використання приватного автотранспорту до пересування дружніми до довкілля засобами і виділення принаймні на один день однієї чи декількох зон, призначених лише для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту. 
 
"В 2013 році ми маємо на меті провести цей захід більш масштабно, ніж в попередні роки і підкреслити важливість сталої мобільності у 21 столітті. Не менш важливою є участь мешканців і місцевого та національного бізнесу. Новим поштовхом для розвитку Львова є «зелена» економіка, і саме наше місто може стати одним з перших в цій галузі серед міст Східної Європи," -  зазначив Дем’ян Данилюк, координатор Європейського тижня мобільності у Львові
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST