У Львові збирають шкільне приладдя для малозабезпечених Друк
На початку серпня для дітей з багатодітних та малозабезпечених львівських родин стартувала благодійна акція «Пора до школи». Протягом місяця підприємці матимуть змогу допомогти потребуючим сім’ям підготувати своїх дітей до нового навчального року, безкоштовно даруючи малятам з таких сімей необхідне канцелярське приладдя та інші речі, які знадобляться школярам.
 
«Дуже тішить, що наша акція вже стала традиційною у Львові, і багато підприємців, з якими ми співпрацюємо не один рік, є не лише благодійниками та меценатами для цих родин, а партнерами влади у справі допомоги соціально незахищеним львів’янам. «Пора до школи» – це сьогодні не просто соціальна акція, це спільна робота тепер вже сотень людей, небайдужих людей, які точно знають, для чого працюють. Для того, щоб кожна дитина могла повноцінно навчатися, незважаючи на матеріальну скруту у її родині. Запрошуємо усіх небайдужих підприємців долучатися до нашого кола та робити добру справу для тих, хто потребує нашої підтримки», – розповіла координатор соціальної кампанії «Добрі справи» Оксана Івасина.
 
Уже 13 львівських підприємств виявили бажання допомогти багатодітним та малозабезпеченим сім’ям та долучилися до благодійної акції «Пора до школи». Так, ТзОВ «Ярмарок» (ринок «Левандівський») допомогло зібрати портфель до школи для дітей з 3 багатодітних родин, а ПП «Бюро-стиль» та ТМ «Ліга Нова» забезпечили потребуючу багатодітну родину необхідними для навчання дітей меблями, а саме – письмовими столами та стільцями.
 
Нагадаємо, благодійна акція «Пора до школи» проходить у Львові вже четвертий рік поспіль, і у 2012 році 32 львівські підприємці спільними зусиллями зібрали шкільні портфелі для дітей зі 140 багатодітних та малозабезпечених сімей.
 
Нагадаємо, цьогоріч «Добрі справи» отримали відзнаку конкурсу «Благодійна Львівщина».
 
Довідка. Соціальна кампанія «Добрі справи» – проект управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, спрямований на підтримку багатодітних та малозабезпечених сімей. Детальніше про соціальну кампанію та благодійну акцію «Пора до школи» можна дізнатися в управлінні молоді, сім’ї і спорту або на сайті Львівської міської ради. Координатор – Оксана Івасина, т. 297-58-71.
 
Джерело:  ZAXID.NET
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST