Конкурс міні-грантів на проведення громадського моніторингу надання адміністративних послуг Друк
Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» оголошує конкурс серед організацій громадянського суспільства на проекти громадського моніторингу надання адміністративних послуг.
 
Надання доступних, зручних адміністративних послуг високої якості є критично важливим для громадян. Однак станом на 2013 рік, 65% громадян України певною мірою або повністю незадоволені якістю послуг, які надаються органами місцевої влади.
 
Метою конкурсу є надати організаціям громадянського суспільства більше навиків та знань з використання методик громадського моніторингу надання адміністративних послуг, широко залучаючи громадян до цього процесу та встановлюючи ефективні механізми зворотного зв’язку із органами місцевої влади, відповідальними за надання послуг.
 
Цей конкурс допоможе українським організаціям громадянського суспільства, які ставлять за мету:
 
    проведення громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг в містах України;
    реалізацію продуманих кампаній із поінформованості та залучення громадян до процесу моніторингу надання адміністративних послуг;
    проведення роботи з налагодження конструктивного діалогу із органами місцевого самоврядування на предмет впровадження прийнятних рекомендацій громадян у реальну практику надання адміністративних послуг задля підвищення їхньої якості.
 
Півфіналістам конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у дводенному тренінгу з питань існуючих методик громадського моніторингу надання адміністративних послуг із оглядовими візитами до міст України, де відповідні практики були успішно впроваджені. Під час тренінгу учасники також матимуть можливість отримати індивідуальні консультації та вдосконалити ідеї власних міні-проектів. За результатами доопрацьованих ідей міні-проектів, компетентне журі визначить переможців конкурсу, які отримають фінансування для реалізації міні-проектів (у розмірі до 25,000 грн.). Термін реалізації проектів – до 6-х місяців.
 
Кінцевий термін подачі заявок: 30 серпня 2013.
 
Завантажити детальне оголошення та форму заявки можна за посиланням, або надіславши запит на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Контакти
 
    +38 (044) 584-34-75
      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST