У Львові визначено переможців у конкурсі програм, розроблених громадськими організаціями Друк
23 липня 2013 року в прес-центрі ТРК «Львів» відбувся відкритий захист програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2013 рік.
 
На розгляд конкурсної комісії було представлено 15 програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками. Керівники та уповноважені представники громадських організацій за допомогою технічних засобів презентували свої проекти.
 
Оцінювання проектів відбувалось індивідуально за критеріями, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049, по кожному показнику за 10-бальною шкалою. У ході захисту члени конкурсної комісії ставили доповідачам додаткові запитання щодо реалізації конкурсних програм.
 
За підсумками оцінювання конкурсних пропозицій конкурсна комісія визначила п’ять переможців конкурсу, які отримають фінансову підтримку на реалізацію своїх програм у 2013 році.

Перелік переможців конкурсу

 

з/п

Реєстр. №

Назва громадської (благодійної) організації, творчої спілки

Назвапрограми(проекту,заходу)

Загальний

бал

1.

12

ТС "Прем'єра"

"Флеш моб" – вулична вистава "Пропала грамота"

463

2.

4

ГО "Спільнота "Ковчег"

Самостійність як альтернатива інтернатному життю для осіб з розумовою неповносправністю

455

3.

5

ГО "Спільнота "Ковчег"

Полюби рідний край

455

4.

3

ЛОГО "ІДЕА-Разом"

Моніторинг відкритості інформаційного простору та свободи слова у Львівській області

448

5.

1

ЛОО "Львівський прес-клуб"

Адвокаційно-інформаційна компанія для прозорого екологічного і економічного вирішення проблем твердих побутових відходів (ТПВ) у Львові – збирання, перевезення, утилізації, перероблення

411

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST