“Візуалізуй Свої Дії!” Друк
“Візуалізуй Свої Дії!” – це проект ініціативної групи активних молодих людей, які вірять у силу та потенціал громадянського суспільства України.
 
Ми захоплюємося оригінальністю ідей, невгамовністю енергії та наполегливістю праці наших колег – громадських активістів, які своїми щоденними ДІЯМИ роблять життя українців кращим.  Діяльність численних громадських організацій,  соціальні проекти, акції, та й просто добрі вчинки додають нам впевненості у тому, що дедалі більше українців перестають жити за принципом «моя хата з краю» та готові самостійно творити зміни.
 
Ми переконані, що однією з головних причин песимізму та апатії в нашому суспільстві є неусвідомлення більшістю українців власних сил та можливостей самостійно вирішувати суспільні проблеми, а також недостатня обізнаність про ДІЇ тих, хто вже працює у цьому напрямку. Нажаль, такі ДІЇ дуже часто залишаються поза увагою суспільства та засобів масової інформації.
 
Цей проект створений для того, аби існуючі ДІЇ стали більш відомими та зрозумілими якомога більшій кількості людей. Аби за допомогою відеомови «громадянське суспільство» втілилося в реальних обличчях, в русі, праці, емоціях, кольорах та деталях, з яких складається кожен громадський проект, кожна ДІЯ.
 
Проектом «Візуалізуй Свої Дії!» ми прагнемо створити Інтернет-канал для відео-презентацій громадськими організаціями та активістами своєї діяльності та успішних практик вирішення соціальних проблем, своєрідну он-лайн відеотеку успішних дій третього сектору в Україні. Ця колекція стане після закінчення конкурсу інтерактивним посібником та джерелом натхнення для кожного громадського діяча. Ми сподіваємось, що відео джерело стане платформою для обміну досвідом між громадськими активістами та волонтерами, а також посприяє консолідації громадських дій.
 
Ми очікуємо, що в процесі голосування за кращі відео-роботи, історії успішних громадських дій поширюватимуться через соціальні мережі, і, таким чином, надихнуть тисячі українців стати активними громадянами суспільства.
 
 
Приєднуйтесь до проекту, візуалізуйте свої дії та вигравайте!
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST