Конкурс творчих робіт “Міліція під контролем” Друк
Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів оголошує конкурс творчих робіт “Міліція під контролем”. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.
 
Мета конкурсу – привернути увагу до проблем дотримання прав людини правоохоронцями, а також показати самим правоохоронцям, які недоліки в їхній роботі хвилюють суспільство, і спонукати їх до покращення ситуації.
 
Конкурс триває до 1 листопада. 
 
На конкурс приймають:
- фотографії;
- відеороботи;
- публіцистичні матеріали.
 
Цього року роботи оцінюватимуть користувачі соціальних мереж і журі. Публікації оцінюватиме журі.
 
Усі роботи буде виставлено на сторінці Асоціації в соціальній мережі “Facebook” і поширено по інших соціальних мережах із можливістю оцінити їх.
 
Переможців у кожній номінації визначатимуть за кількістю вподобань (лайків) за час проведення конкурсу. Після того серед робіт, які набрали найбільше голосів, журі обиратиме переможців. 
 
Кожен учасник може подати на конкурс будь-яку кількість робіт. 
 
Роботи слід надсилати на електрону скриньку Асоціації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Після публікації роботи учасник отримає підтвердження й посилання на неї.
 
Публіцистичні матеріали повинні мати обсяг до 5 аркушів (орієнтовно 2000 слів).
 
У листі учасник обов’язково має зазначити назву творчої роботи, своє ім’я та прізвище, поштову і/або електронну адресу й контактний телефон.
 
Переможці отримають цінні подарунки. Також конкурсанти, роботи яких буде високо оцінено, отримають запрошення на тренінги з прав людини чи спеціальні відзнаки журі.
 
Надісланих на конкурс робіт не повертають. Асоціація залишає за собою право надалі використовувати їх у своїй діяльності.
 
За результатами конкурсу буде видано каталог, який надішлють усім авторам, чиї роботи увійдуть до нього.
 
Контакти:
Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST