За кошти благодійного аукціону мистецьких писанок придбали медичні прилади для дитячої лікарні Друк

 

В рамках ІІІ Фестивалю Писанок було здійснено добру справу. Благодійний збір коштів у Галереї мистецьких писанок провели для придбання двох апаратів киснево-синглетної терапії для Міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4.
 
Як повідомив головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, завдяки цим приладам зможуть оздоровити та посилити імунітет усім маленьким пацієнтам.
З одного каналу виходить близько 30 склянок (200 мл) пінки з 800 г суміші. Такий спосіб лікування активним киснем є корисним при різних обмінних порушеннях, а саме при цукровому діабеті, ожирінні, сприяє відновленню організму після операційних втручань, відновленню кісткової тканини при переломах чи ортопедичних порушеннях, активує імунний захист організму дитини.
Тепер маленькі пацієнти дитячої лікарні, які споживають активний кисень у структурі фіточаю, соку та коктейлю у вигляді пінки, одночасно дістають задоволення і лікування.
 
Довідка:
Синглетно-киснева пінка — це комплекс, одним зі складових якого є синглетний кисень, піноутворююча суміш, фітозбір або мінеральна вода та сік. Таким чином, синглетно-киснева пінка є сумішшю фітозборів, мінеральних і вітамінних компонентів.
 
 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST