Перший гаражний розпродаж у Львові відбудеться 8 червня! Друк

 

«Непотрібних речей не буває» — таке кредо цьогорічного гаражного розпродажу, який відбудеться 8 червня за адресою: вул. Угорська, 2, в «Майстерні добрих справ». Львів’ян та гостей міста запрошують придбати зіркові та антикварні речі за соціальною ціною, і таким чином долучитись до благодійної роботи Спільноти взаємодопомоги «Оселя». Розпродаж стартує о 13.00 год і триватиме до останнього клієнта.
 
    "Ми назбирали багато дійсно цікавих, антикварних та ексклюзивних речей. Почали думати, і прийшли до ідеї американського гаражного розпродажу, коли на продаж виставляють використані, однак в хорошому стані речі, і продають їх по дуже низькій ціні. Цю ідею підтримало радіо «Львівська хвиля», потім – творці журналу «Просто неба» (Юрко Іздрик, Юрій Андрухович), долучились Олександр Божик і гурт Патриція, та багато інших. Навіть Ольга Герасим’юк приїжджала з Києва, щоб віддати свої речі.", розповіла куратор заходу Вікторія Міщук.
 
 
Окрім відомих постатей, свої речі на гаражний розпродаж передали як львів’яни, так і мешканці Києва та Одеси. Тож на покупців очікуватимуть книга 1870 року, цікава англомовна література, чорний фрак, верстат для ручного ткання, а також чимало інших цікавих речей для дітей та дорослих.
 
Гаражний розпродаж розпочне свою роботу о 13.00 год і працюватиме до останнього клієнта. Організатори обіцяють своїм відвідувачам атмосферу справжнього вантажного магазину, якісну музику та унікальні речі за соціальними цінами. Кошти, виручені від розпродажу, використають для підтримки соціального гуртожитку для безпритульних.
 
Довідка:
Спільнота «Емаус-Оселя» збирає від населення вживані та непотрібні речі, сортує, ремонтує, надає нового вигляду та реалізує у Благодійній крамничці «Емаус-Оселя». Завдяки цьому 25 людей мають можливість проживати і працювати в Спільноті, близько 20 осіб щодня користуються послугами Осередку, і понад 100 безпритульних кожного тижня отримують гарячі обіди в центрі міста. Якщо у вас є непотрібні меблі, одяг, посуд, побутова техніка – не викидайте, зателефонуйте за телефоном 296-33-03.
 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST