У центрі Львова працюватиме центр спілкування для літніх людей. Друк

 

З початком літа стане більше можливостей для пенсіонерів. Відтепер щовівторка о 15:00 год (вул. Шота Руставелі, 8) на літніх людей чекатимуть зустрічі з лікарями, екскурсоводами, майстер-класи та лекції на різноманітну тематику. Перше заняття – вже 4 червня.
 
    "Активне життя на пенсії — це та культура, яку САМОПОМІЧ пропагує вже 2 роки у Львові. Починалося все із центрів спілкування, потім додалися групи здоров’я, тепер — постійно діюча студія творчості. Це все — ті можливості, яких не мають старші люди в інших містах України. Ми переконані, що старші люди у Львові завдяки різним заходам та пропозиціям для них стануть трошки щасливішими і почуватимуться більш потрібними своєму місту." - каже Наталя Міхнова, керівник САМОПОМОЧІ.
 
Центри спілкування – це тематичні семінари, майстер-класи, лекції, покази кінофільмів, зустрічі з лікарями, екскурсії по місту, походи в театри та кіно. Проте головним завданням таких установ є створення спільноти активних пенсіонерів.
 
Також на літній період розширив свою діяльність і Міський центр здоров'я, що функціонує в приміщенні Палацу мистецтв імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Тепер старші люди мають можливість щопонеділка з 10:00 навчатись бальним танцям від танцювального клубу «Аматор», а щовівторка з 8:00 на них очікують заняття із вивчення танцю живота. А щосереди і щоп’ятниці з 10:00 лікар-реабілітолог Оксана Слінько проводить для усіх охочих оздоровчу гімнастику. Для прихильників спорту на свіжому повітрі Оксана Слінько щочетверга проводить зарядку прямо на головній алеї парку ім. І.Франка (10:30 год).
 
    "Більш, ніж 80% захворювань можна вилікувати з допомогою фізичних вправ. У людини з хорошою фізичною підготовкою ніколи не буває поганого настрою – під час активного заняття спортом організм виробляє ендорфіни та енкефаліни. Така людина має набагато молодший вигляд, її шкіра без зморшок, а за рахунок хорошої роботи ендокринної системи збільшується її привабливість та молодість." - вважає Оксана Слінько.
 
Дізнатись більше можна на сайті samopomich.org та за телефоном 297-1000. 
Повний текст на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/portal-news/society/social-sphere/211672-u-tsentri-lvova-pochav-funktsionuvaty-tsentr-spilkuvannia-dlia-starshykh-liudei
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST