Видано правовий путівник для освітян. Друк

 

Благодійний християнський фонд "Солідарність" і Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника підготували методичний посібник "Правовий путівник для освітян".
 
У посібнику містяться теоретичні та практичні матеріали, присвячені сучасним методикам підвищення обізнаності освітян у правових питаннях, результатам дослідження правової освіченості педагогів, правам та обов’язкам освітян у контексті чинного законодавства, юридичному захисту прав педагогів, практичному застосуванню окремих норм законодавства у сфері захисту прав освітян.
 
Посібник створено на основі тематичної програми навчального курсу "Підвищення правової освіченості педагогів", матеріалів національної науково-практичної конференції "Практичне застосування права в освітній сфері" та звернень освітян до фахівців Юридичної клініки на базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Видання опубліковано за підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду "Відродження". 
 
Контакти:
Благодійний християнський фонд "Солідарність"
(0342) 77 73 31
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
***
Довідка: мета Освітньої програми міжнародного фонду "відродження"  - сприяти системним змінам в освітній галузі України, спрямованим на її наближення до найкращих європейських практик, покращення якості освіти, перетворення її на засіб формування громадянського суспільства.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST