У Львові пройде ярмарок спорту! Друк

 

Вже три роки поспіль громадське об’єднання «Самопоміч» організовує подію, що за масштабами не поступається жодному концерту чи фестивалю, а от користі приносить значно більше. 

Показові виступи, майстер-класи, конкурси, відкриті змагання, набір в секці зірки спорту, виставкове спортивне спорядження, яке можна побачити лише у  відеороликах в інтернеті – це і є коротко про Ярмарок. Від маленької дитини до пенсіонера – кожен може знайти щось цікаве для себе.

Протягом трьох днів спорткомплекс «Динамо» (що на вул. Вітовського, 53) перетворюється в спортивну столицю Галичини, де мешканці міста Лева мають змогу безкоштовно познайомитись зі спортивною інфраструктурою Львова. Понад пів сотні спортивних федерацій, понад півтори тисячі спортсменів – всі вони намагаються переконати пересічного львів’янина, що «Життя зі спортом – яскравіше!»

Директор
Директор "Ярмарку спорту 2013", - Огоновський Юрій

 

Кожного року спортивний ярмарок має свою фішку. У 2011 -  перша презентація в Україні спортивного боліду «Мercedes» вартістю понад мільйон доларів, 2012 –  єдиний в Україні джип – учасник всесвітньовідомої гонки «Rally Dakar» від команди «Sixt Ukraine». Що буде цього року – ми залишимо загадкою, дізнатись яку, можна відвідавши «Ярмарок спорту 2013»?

У вересні цього року «Самопоміч» організовує вже четвертий «Ярмарок спорту», який обіцяє бути ще більш насиченим, цікавим, з новими зірковими гостями і новою «фішкою». Ті хто знайшов своє спорт -  ще раз візьме участь у конкурсах та майстер-класах, спробує свої сили в інших видах спорту, хто ще не визначився – матиме шанс поспілкуватись із професійними інструкторами, дізнатись де? як? коли? можна відвідувати заняття.

Приходьте на «Ярмарок спорту 2013», з 27 по 29 вересня, та переконайтесь, що існують види спорту, які можуть зацікавити та навіть здивувати саме Вас!

Джерело

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST