ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 Друк

 

Запрошуються співробітники неурядових організацій, експерти з технологій чи просто активісти, небайдужі до проблем суспільства, до участі в одноденному семінарі: "ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 – наступні кроки: розбудова громадянського суспільства за допомогою нових технологій".
 
ТехКемп має на меті об’єднати громадських діячів з ІТ-професіоналами для спільного пошуку ефективних та недорогих шляхів вирішення реальних соціальних проблем за допомогою інновацій. 
 
ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 – це нестандартний семінар, під час якого учасники будуть працювати у невеликих групах безпосередньо з міжнародними та місцевими експертами у форматі сесій, що мають на меті продемонструвати застосування нових онлайн-технологій для вирішення реальних соціальних проблем. ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 є продовженням конференції: «ТехКемп Київ - Створюючи громадянина світу: будуємо школи без кордонів», що відбулася 12-13 вересня 2012 р. 
 
Організатор ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 - Посольство США в Україні за сприяння проекту колишнього Держсекретаря США Гілларі Клінтон Civil Society 2.0. 
 
Семінар відбудеться в Івано-Франківську (точне місце проведення буде оголошено пізніше) 16 травня 2013 року з 9:00 до 18:00. 
 
Зверніть, будь ласка, увагу, що ТехКемп Івано-Франківськ 2.0 – одноденний захід, тому проживання учасників у Івано-Франківську не передбачено. Транспортні витрати не відшкодовуються. Участь у семінарі – безкоштовна, учасникам будуть запропоновані обід та кава-брейки. 
 
Прохання реєструватися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 5 травня 2013 р., вказавши своє ім’я та прізвище, назву організації, контактні дані. 
 
 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST