У Львові відбудеться «Забіг заради добра-2013» Друк

 

19 травня о 12:00 у центрі Львова стартуватиме благодійний півмарафон «Gorgany. Львів 2013». Цьогорічний забіг заради добра об’єднує три складові – це одночасно спортивний захід, інтеграційний захід та добра справа. Участь у півмарафоні візьмуть близько 300 львів’ян та гостей міста різних вікових категорій.
Цього року забіг стане «бігом заради добра», адже головна мета заходу полягає у зборі коштів на підтримку і розвиток «Центру інтегральної опіки для жінок у кризових ситуаціях».
 
Львівський півмарафон покликаний популяризувати спорт та активний відпочинок. Відтак, цей забіг надасть спортсменам і шанувальникам спорту можливість вдосконалити свою майстерність.
 
Допомагатимуть у проведенні заходу 40 волонтерів, серед яких будуть також люди з особливими потребами. Це вкотре засвідчить відкритість Львова щодо світу та, в першу чергу, до власних мешканців. Участь людей у візках в якості волонтерів стане важливим елементом їх інтеграції у львівське суспільство, а львів’яни у свою чергу отримають нагоду стати відкритішими до співмешканців з особливими потребами.
 
Старт забігу відбудеться о 12:00 в центрі Львова, біля Оперного театру  та завершиться на Погулянці поблизу Центру творчості дітей та юнацтва. Основна частина дистанції пролягатиме «зеленою» частиною Львова. Зокрема, це парк Погулянка, мікрорайон Майорівка та Винниківський ліс.
 
Довідка
Заявки на участь приймаються до 9 травня на сайті півмарафону: www.lvivmarathon.com. Для кожного учасника внесок становить 45 грн, ці кошти підуть на спортивну складову заходу, зокрема, на проведення заходу, наповнення призами та медалями, створення пунктів харчування тощо. Також, кожен учасник отримає в подарунок бандану із логотипом пробігу.  Переможці та призери пробігу отримають цінні подарунки від магазину туристичного спорядження Gorgany.com
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST