Результати моніторингу змісту офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львова та Львівської області. Друк

Сьогодні, 13 серпня, громадською організацією «Інститут інформаційного права» було презентовано результати моніторингу змісту офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львова та Львівської області.
 
Моніторинг був проведений у липні 2013 року в рамках проекту «Право знати» - дотримання права громадян на інформацію про діяльність місцевих органів влади у Львові та Львівській області». Даний проект реалізується за підтримки Львівської міської ради.
 
В рамках дослідження було проведено детальний огляд 20 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на предмет наявності інформації відповідно до визначених та затверджених експертами 58 параметрів. Перелік веб- сайтів був відібраний експертами громадської організації виходячи із впливу на якість життя, обсягом та соціальною значимістю послуг, які надають громадянам органи влади та місцевого самоврядування.
 
В результаті проведеного моніторингу було укладеного рейтинг інформаційної відкритості та доступності офіційних веб-сайтів органів влади та місцевого самоврядування у місті Львові та Львівській області. Також експертами «Інституту інформаційного права» було розроблено та подано керівникам відповідних органів влади та місцевого самоврядування рекомендації щодо покращення висвітлення своєї діяльності на власних веб-сайтах.
 
У рекомендаціях зазначено перелік інформації, яка є обов’язковою для оприлюднення, проте станом на час проведення моніторингу була відсутньою на веб-сайті даного органу влади, а також інформація, яка була б бажаною для висвітлення на офіційному веб-сайті.
 
 
 
 
 
 
 
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST