Созарін, Львівський центр соціального захисту та реабілітації інвалідів Друк

Мета організації: соціальний та правовий захист малозахищенних верств населення, фізична та психологічна реабілітація людей з особливими потребами та осіб похилого віку, що органічно доповнює державні програми соціального захисту.

 

Діяльність:  

  За підтримки Міжнародного фонду “Каунтерпарт Альянс (США) у Центрі в березні 1996 року, було відкрито відділення реабілітації жінок, котрі перенесли операцію з приводу злоякісної пухлини молочної залози. Ця програма вже успішно реалізується п’ятнадцятий  рік. Понад 3000 жінок пройшли безкоштовне протезування зовнішніми силіконовими протезами та реабілітацією.                                                                           

  У 2000-2003, 2005, 2007, та 2008 роках Центр “Созарін” отримував державне замовлення на протезування грудних залоз у жінок хворих на мастектомію/бюджетне фінансування. 

  Реалізовано  ще  декілька  проектів  та  видано  більше  десяток  брошур  і буклетів,  для  профілактики  онкозахворювання  жінок  на  рак  молочної  залози  та реабілітації онкохворих в післяопераційний та реабілітаційний періоди.  

  Зокрема, проект «Правовий захист жінок, котрі перенесли операцію на рак молочної залози» за фінансової підтримки Канадсько-Українського Гендерного Фонду, Посольства Канади в Україні»; 

  Проект «Забезпечення соціально –  психологічної та медичної реабілітації онкохворих  жінок»  за  фінансової  підтримки  Львівської  міської  ради,  Департаменту гуманітарної політики, управління соціального захисту. 

  Проект «Забезпечення соціально  –  психологічної  і медичної реабілітації жінок  з  онкологічним  захворюванням,  їх  правовий  захист  в  післяопераційний  та реабілітаційний  період»  -  організатор  ВСПО  «НАІУ»  та  співорганізатор  ЛЦСЗРІ 

«СОЗАРІН»- м.Львів, Всеукраїнськи навчально – інформаційні семінари (2009-2010 рр.)   Інноваційний проект « Профілактика та зниження рівня захворюваності на рак  молочної  залози  серед  жінок  неповносправних-  сліпих»  -  тренінг  для  жінок неповносправних – сліпих м.Львова та Львівської області з метою підготовки інструкторів із самообізнаності щодо здоров`я молочних залоз у громаді. Проект підтриманий Фондом ім. Комен –  грантова програма Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози. 

  Видані унікальні брошури та буклети, які надруковані шрифтом Брайля та здійснено їх озвучення. 

  З жовтня 1997року, за підтримки  міжнародного фонду”Каунтерпарт Альянс (США) була реалізована  програма (проект)“Прокатний пункт засобів реабілітації”  – безплатного  обслуговування  людей  з  особливими  потребами:    допоміжними реабілітаційними  засобами  та  пристроями  для  пересування  (  візочки,  милиці, підлокітники, опори, ходунки, тощо). Цією послугою скористалися більше 2000 чоловік. 

  В  2010  році  реалізований  проект:  «  Забезпечення  діяльності  пункту прокату засобів пересування та допоміжних засобів реабілітації»   ( за підтримки  Головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА).

  З  1999  року  проводиться  фахова,  системна,  фізична  та  психологічна реабілітація  молодих  інвалідів  (ДЦП)  та  загального  захворювання  опорно  рухомого апарату віком від 16 років, а також  дітей інвалідів з ментальними вадами. Здійснюється оздоровлення та корегування діяльності нервової серцево- судинної, скелетної м’язової системи інструкторами –реабілітологами з лікувальної гімнастики ТАЙ-ЧІ (виникла в Китаї) 

 

Реалізовані проекти: 
Правова підтримка осіб, що страждають на психічні розлади та розлади розумового  розвитку»  спільно  з  обєднанням  «ПОМІЧ».  За  фінансової  підтримки Міжнародного фонду «Відродження»; 
 
  «Реабілітація та оздоровлення підлітків та молодих інвалідів і моральна підтримка їх батьків» за фінансової підтримки Міжобласного благодійного фонду «Фонд розвитку Карпатського Євро регіону» 
  «Фізична реабілітація та психокорекція дітей та підлітків хворих на ДЦП» за фінансової підтримки Головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА
Дата заснування:
Керівники організації: Кернякевіч Олександр Ярославович
Адреса організації:
Телефон:
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST