Інститут інформаційного права, МГО Друк

Львівська молодіжна громадська організація «Інститут інформаційного права»

Мета організації: Основні напрямки діяльності згідно Статуту: Відстоювання прав громадян на свободу думки і слова, вільного вираження своїх поглядів та переконань, розвиток та участь у встановленні відкритого, прозорого та ефективного інформаційного простору у сфері публічних відносин. 

Реалізовані проекти: 

2013 рік  проект “Ефективне врядування”, Мета проекту: покращення ефективності діяльності Львівської міської ради у питанні надання адміністративних послуг шляхом проведення аналітичних досліджень та формулювання пропозицій щодо вдосконалення наявних процедур, проведення громадської експертизи стану надання адміністративних послуг та розроблених пропозицій, підготовки корисних інформаційних матеріалів для мешканців та висвітлення їх в мережі Інтернет. Проект реалізовано за підтримки Львівської міської ради (Конкурс соціально-культурних проектів).

2013 рік  проект “Право знати- дотримання права громадян на інформацію про діяльність місцевих органів влади у Львові та Львівській області”.  В рамках проекту було проведено детальний огляд 20 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на предмет наявності інформації відповідно до визначених та затверджених експертами 58 параметрів. Перелік веб- сайтів був відібраний експертами громадської організації виходячи із впливу на якість життя, обсягом та соціальною значимістю послуг, які надають громадянам органи влади та місцевого самоврядування. В результаті проведеного моніторингу було укладеного рейтинг інформаційної відкритості та доступності офіційних веб-сайтів органів влади та місцевого самоврядування у місті Львові та Львівській області. Також експертами «Інституту інформаційного права» було розроблено та подано керівникам відповідних органів влади та місцевого самоврядування рекомендації щодо покращення висвітлення своєї діяльності на власних веб-сайтах.

З 14 по 16 березня 2013 р. спільно зРівненськоюобласноюгромадськоюорганізацією «Комітет виборців України» проведеноу Львові правову конференцію, спрямовану на створення ефективної мережі громадських консультантів, що надаватимуть правову допомогу в селах різних регіонів України, під назвою «Доступ до спрямований на забезпечення правової допомоги у сільських та віддалених громадах». Конференція відбулась за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження»: http://uba.ua/ukr/events/1052/

З  03 липня по 12 листопада 2015 року було успішно реалізовано проект“Право громадян – обов’язок влади“, в рамках якого, як і у подібному проекті у 2013 році, було здійснено моніторинг дотримання органами влади законодавства продоступ до публічної інформації у місті Львові та Львівській області».

Дата заснування: 2005 рік

Керівник організації: Марія Кардаш

Адреса організації: м.Львів, вул.Костюшки,18

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Інша важлива інформація: Змістовний та фінансовий звіт організації за 2015 рік. 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST