Навчально-реабілітаційний центр "Джерело", БУ Друк

Мета організації: надавати можливість дітям з вадами фізичного та інтелектуального розвитку розвинути їх здібності, набути побутових і соціальних навичок для максимальної інтеграції у життя суспільства. З цією метою ми практикуємо прогресивні методи навчання, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації, проводимо просвітницьку роботу серед громадськості та з батьками неповносправних дітей. Ми сприяємо у фаховому приготуванні нашого персоналу, що здатний виконати цю роботу на високому професійному рівні.

Програми центру:
  • Відділення розвитку дитини (ВРД). Надає свої послуги дітям від 0 до 18 років з різними формами порушень моторного та (або) психологічного розвитку. У структурі відділення функціонує програма Раннього втручання для дітей раннього віку, що народилися з неповносправністю. Команда фахівців здійснює діагностику розвитку дитини, ранню комплексну реабілітацію, надає інформаційну підтримку та психологічну допомогу родині. Відділення працює в амбулаторному режимі.
  • Освітня програма. Пропонує цілісну програму навчання та реабілітації, спрямовану на інтеграцію неповносправної дитини в суспільство. Із кожної дитиною та її сім’єю працює команда фахівців – корекційний педагог, логопед, психолог, реабілітолог, соціальний працівник, які складають індивідуальний план навчання та розвитку в дитини пізнавальних і творчих здібностей, навичок самообслуговування, спілкування.
  • Майстерні Клубу Активної Молоді забезпечують соціалізацію неповносправних молодих людей (від 18 до 35 років): в групі однолітків вони займаються мистецькою діяльністю та виготовленням різноманітної продукції, здобувають навики користування комп’ютерною та офісною технікою.  Для вирішення завдань соціальної адаптації створюється середовище, в якому неповносправні особи навчаються самообслуговуванню, досягають максимального рівня незалежності, вчаться працювати, набувають досвід спілкування, формують позитивне ставлення до життя
Реалізовані проекти: 
 
Дата заснування:  1 січня 1993 р
Керівники організації: Бущак Олена Олександрівна
Адреса організації: просп. Червоної Калини, 86а 79049 Львів, Україна
Телефон: (032) 223-04-37, 227-36-02
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.dzherelocentre.org.ua
Інша важлива інформація: 
“Джерело” заснували батьки непоносправних дітей Львівського обласного товариства захисту дітей з дитячим церебральними паралічем “Надія”. Більшість дітей має порушення моторного або інтелектуального та мовленнєвого розвитку, а також психологічні проблеми.
Складовою всіх програм є реабілітаційна програма, яка включає фізичну реабілітацію, плавання, заняттєву терапію, рекреаційні ігри, лонгетування і візкову програму. Заняття з фізичної реабілітації сприяють формуванню, розвитку та відновленню рухових функцій, покращенню рівноваги, збільшенню сили та витривалості у неповносправних дітей. Фахівці підбирають та навчають дітей користуватися допоміжними засобами пересування. Заняття з дітьми проводяться в індивідуальній та груповій формах із застосуванням різних методик (Бобата, Петьо, Кніла та інших).
 
Центр допомагає батькам щоденно привозити дітей на заняття і зворотно додому власним транспортом. 
Все це дає змогу підвищити якість життя неповносправної дитини. 
Всі послуги центру надаються безкоштовно.

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST