У Львівській міськраді – 60 нових стажерів Друк
29 травня у приміщенні Личаківської райадміністрації відбулася настановча зустріч для майбутніх стажерів міської ради. Молоді розповідали про програму стажування, провели презентації напрямків діяльності управлінь та надавали консультації та відповіді на усі запитання новачків, інформує прес-служба Львівської міськради.

 

«Ми намагалися побудувати конструктивний діалог з нашими майбутніми стажерами, а можливо й працівниками. Сьогоднішня зустріч для більшості учасників – це насправді перший крок у розвитку свого кар’єрного росту та майбутнього загалом», - сказала начальник відділу кадрів Галина Бордун.
 
Презентаційні виступи та детальну розповідь про програму стажування провели Галина Бордун –начальник відділу кадрів, Олександр Кобзарєв в.о. голови правління Інститут міста, Христина Зоряна - координатор проекту «Юридична консультація для львів’ян», Анастасія Рибицька - управління культури, Галина Заєць - управління економіки та Зоряна Гричух -  прес-служба ЛМР.
 
Нагадаємо, що Львівська міська рада та програма стажування «Перший кар’єрний крок» - це унікальна можливість, яка з 2009 року дає змогу молоді пройти стажування та практику, втілити ідеї, проявити себе та доєднатися до успішної команди Львівської міської ради.
 
За додатковою інформацією про програму стажування «Перший кар’єрний крок» просимо звертатися за тел. (297 57 59).

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST