Незрячим львів’янам аплодували стоячи Друк

Львівська обласна організація незрячих організувала у Вінниці інтегрований концерт "Відчинилося життя" за участю незрячих солістів з усієї України та естрадних співаків. Уперше проект відбувся у Львові на початку цього року.

Львівська обласна організація незрячих організувала у Вінниці інтегрований концерт "Відчинилося життя" за участю незрячих солістів з усієї України та естрадних співаків. Уперше проект відбувся у Львові на початку цього року.

 

Відтоді з ініціативи львів'ян він мандрує Україною, і, за словами організаторів, супроводжують його бурхливі оплески та подяка глядачів.

Минулого тижня у Вінницькій обласній філармонії Львівська обласна організація УТОС, як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, провела унікальний для України проект - інтегрований концерт "Відчинилося життя", в якому взяли участь семеро незрячих солістів з різних регіонів України - від Закарпаття до Криму, оркестр Національного театру ім. М. Заньковецької під дириґуванням Богдана Мочурада, відомі українські виконавці - заслужена артистка Леся Горова, переможець проекту "Шанс" Павло Табаков та інші. Під час концерту звучали інструментальна музика, академічні твори, пісні сучасних композиторів, авторські твори.

Як повідомила організатор, голова правління Львівської обласної організації УТОС Оксана Потимко, завдяки своїй неординарності, добре підібраному репертуарові та виконавчій майстерності співаків концерт отримав величезний успіх і визнання глядачів.

У фіналі концерту з вітальним словом до учасників та гостей звернулася начальник Вінницького обласного управління культури і туризму, з.а. Марія Скрипник. Вона подякувала за ті хвилини насолоди, які виконавці пісень подарували глядачам, а також вручила подяки Богданові Мочураду, Лесі Горовій та Оксані Потимко.

Організатори проекту запевняють, що завдяки такому неординарному заходу суттєво змінюється уявлення людей про осіб з вадами зору та змінюється ставлення до них з боку суспільства.

Концерт "Відчинилося життя" у Вінниці - це третій гастрольний тур, який відбувся завдяки фінансовій підтримці управління соціального захисту Львівської міської ради. Попередні концерти проходили у Львові, Києві та Ольштині (Польща).

 

Катря ОСІННЯ,
  Суботня пошта, 28.10.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST