"Львів" співпрацюватиме з NEFCO Друк

17 вересня відбулось підписання договору про співробітництво між Скандинавською Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCO) та банком "Львів".

17 вересня відбулось підписання договору про співробітництво між Скандинавською Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCO) та банком "Львів".

Договір передбачає реалізацію спільної Програми енергозбереження загальною вартістю 2 мільйони євро, спрямованої на видачу енергозберігаючих кредитів фізичним та юридичним особам.

Львівський банк став першим в Україні, з яким NEFCO підписала договір про співробітництво. За словами голови правління банку "Львів" Миколи Вознюка, цей крок є дуже важливим для регіону. "Проблеми екології та енергозбереження стають особливо актуальними для України. Сподіваюсь, що співробітництво з NEFCO допоможе нам вирішити хоча б частину з них. "Банк "Львів" вже розпочав відбір найбільш привабливих проектів у сфері екології та енергозбереження серед своїх клієнтів.

NEFCO є міжнародною фінансовою організацією, яку було засновано в 1990 році п’ятьма країнами: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією. За період своєї діяльності вона надала фінансування на реалізацію різноманітних проектів екологічного спрямування на території країн Центральної та Східної Європи, в тому числі Росії, Білорусії та України. Організація, штаб-квартира якої розміщена в м. Гельсінкі, надає перевагу проектам, які мають на меті досягнення економічно ефективних позитивних зрушень в екології регіону.


 

  Високи Замок, 18.09.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST