Конкурс проектів громадських організацій "Зробимо Львів кращим" Друк
З 2 до 29 вересня у Львові триватиме конкурс проектів неурядових громадських організацій. Конкурс проектів громадських організацій проходитиме з назвою "Зробимо Львів кращим". Метою конкурсу є відібрати 24 проекти для представлення на "Форумі соціальних інвестицій". Проекти подані на розгляд незалежного журі повинні містити ідеї щодо шляхів розв’язання актуальних для міста проблем, вирішення яких потребує співпраці неурядових організацій, влади та бізнесу.

 

forum_2008.jpgЗ 2 до 29 вересня у Львові триватиме конкурс проектів неурядових громадських організацій. Конкурс проектів громадських організацій проходитиме з назвою "Зробимо Львів кращим". Метою конкурсу є відібрати 24 проекти для представлення на "Форумі соціальних інвестицій". Проекти подані на розгляд незалежного журі повинні містити ідеї щодо шляхів розв’язання актуальних для міста проблем, вирішення яких потребує співпраці неурядових організацій, влади та бізнесу.

 Конкурс відбуватиметься за п’ятьма напрямками: "Молодіжні та освітні ініціативи" "Культурно-мистецькі інновації", "Посилення впливу громадянського суспільства", "Соціальний захист та охорона здоров’я", "Інфраструктурні проекти". Напрямки конкурсу охоплюють основні пріоритети грантодавців, що надають підтримку громадським організаціям на території України. Проекти, які подаватимуться на конкурс практично не мають жодних обмежень щодо сфери застосування та розміру фінансування, єдиний пріоритет який матиме вагу – це запропонований ефективний механізм вирішення тієї чи іншої проблеми, яка є актуальною для Львова. Під час конкурсу працюватиме жюрі.

Згідно умов конкурсу "Зробимо Львів кращим" громадським організаціям пропонується підготувати короткий опис проблеми вирішення якої потребує зовнішнього фінансування, а також описати заходи за допомогою яких пропонується вирішити поставлену проблему. Анотації проектів та їхні презентації будуть опубліковані на офіційній Інтернет - сторінці "Форуму соціальних інвестицій" www.fsi.lviv.ua, а кращі 24 проекти увійдуть до матеріалів форуму, які роздаватимуться його учасникам.

Взявши участь у конкурсі громадські організації отримають можливість представити власні ідеї. Автори проектів, що будуть визнані учасниками форуму найбільш цікавими, отримають спеціальні нагороди, а також допомогу для втілення власних ідей у життя.

Аплікаційна форма для участі у конкурсі розміщена на сторінках: www.fsi.lviv.ua, www.city-adm.lviv.ua та www.ngo.lviv.ua.

Документи для участі у конкурсі необхідно подавати у відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради за адресою: 79000, пл. Ринок, 1, п’ятий поверх (кабінет №543), тел. 297-57-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Завантажити аплікаційну форму для участі у конкурсі

Довідка

"Форум соціальних інвестицій" – це публічна ініціатива Львівської міської ради, спрямована на об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору у реалізації соціальних проектів, необхідних для вирішення проблем громади міста.

Форум заплановано на 24 -25 жовтня (п’ятниця і субота) 2008 року, основні заходи відбудуться у приміщенні Будинку вчених , вул. Листопадового Чину, 6.

У "Форумі соціальних інвестицій" візьме участь не менше 100-ти учасників: представників неурядових організацій, бізнесу, влади, фундацій та ЗМІ. Вже на сьогоднішній день у форумі зголосилися взяти участь близько 30-ти представників міжнародних інвестиційних і донорських інституцій, серед яких посли та консули держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів у Львові.

Свою підтримку проведенню Форуму соціальних інвестицій висловив благодійний фонд "Україна 3000". 

Львівська міська рада
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST