Скнилів проти Підкаменя Друк

Родичі загиблих у Скнилівській трагедії намагатимуться зірвати етнофестиваль Підкамінь

Родичі загиблих у Скнилівській трагедії намагатимуться зірвати етнофестиваль Підкамінь

Цієї неділі виповнюється 6-а річниця авіакатастрофи на Скнилові. У цей самий день на Львівщині проходитиме два фестивалі: Підкамінь і Славське-рок. "У зв'язку з неповагою обласної влади до пам'яті жертв трагедії 27 липня ми вирішили провести акцію громадської непокори, - повідомив "15 хвилинам" керівник організації Скнилівська трагедія Степан Козак. - В цей день ми будемо перекривати основні шляхи, які вестимуть до Підкаменя".

Зокрема пікетувальниками буде перекрито міжнародну трасу Київ-Чоп, заблоковано рух по трасі Львів-Умань та роботу залізниці у Бродах. "Час, коли це розпочнеться я не буду повідомляти широкому загалу", - відмовився від уточнення Степан Козак.

Таким чином родичі загиблих на Скнилові хочуть привернути увагу до їх трагедії.

"По-перше, наш фестиваль прохотитиме не у Львові, де трапилася трагедія, - прокоментував дану ситуацію прес-секретар фестивалю Юрко Вовкогон. - По-друге, я рекомендував би пікетувальникам їхати пікетувати краще уряд і Президента, які нічого не роблять у їх ситуації".

"Ми співчуваємо родичам загиблих на Скнилові, - додає Юрко Вовкогон. - Тому в цей день під час літургії відбудеться служба за жертв Скнилівської авіакатастрофи". 

Павло ПАЛАМАРЧУК,
  15 хвилин Львів, 25.07.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST