Любов до жінки через призму об’єктива Друк

У національному музеї імені Андрея Шептицького відбулися прес-конференція та відкриття виставки "Прелюдія до…" у рамках ІІІ Міжнародного салону художньої фотографії "З любов’ю до жінки 2008".

У національному музеї імені Андрея Шептицького відбулися прес-конференція та відкриття виставки "Прелюдія до…" у рамках ІІІ Міжнародного салону художньої фотографії "З любов’ю до жінки 2008". 

Фотовиставку проводять під патронатом Всесвітньої федерації фотомистецтва (FIAP) та Європейського фотографічного союзу (ISF).

Організатором виставки є фотогалерея відомого культурно-громадського діяча Львова, фотохудожника й автора проекту "З любов’ю до жінки" Юрія Тітовця. Міжнародний салон художньої фотографії відбувається у Львові вже втретє. Як повідомив на прес-конференції пан Тітовець, на ньому представлено більш ніж 3000 робіт фотохудожників з України, США, Індії, Кенії, Японії, Китаю, Ізраїлю, Росії, Великобританії й інших країн світу. Від 11 до 13 липня цього року відбуватиметься конкурсний підбір фотографій у трьох номінаціях – "Портрет", "Жанр" і "Тіло" ("Ню").

Оцінюватиме роботи міжнародне журі: Олександр Жилін (редактор журналу Photographer), Ольга Бидзан (арт-директор журналу Russian ZOOM), Гарік Аванесян (головний редактор журналу PhotoArt, заслужений художник Всесвітньої федерації фотомистецтва), Герхард Трумлер (професор фотографії, автор понад 150 фотомонографій), Олег Огородник (фотограф, заслужений художник Всесвітньої федерації фотомистецтва).

Журі вже розпочало відбирати найкращі світлини. "Велику кількість робіт надіслали нам із мусульманських країн, – каже Юрій Тітовець. – Було цікаво побачити, як зображають жіночий світ люди, які мислять зовсім по-іншому".

Найкращі 200 фотографій оберуть для виставки. Переможці конкурсу отримають цінні нагороди від FIAP, ISF і фотогалереї Юрія Тітовця. Найкращі роботи ввійдуть до каталогу фотосалону "З любов’ю до жінки", який побачить світ уже у вересні.

Оскільки члени журі не мають права брати участь у Салоні, свої роботи вони об’єднали у виставку "Прелюдія до...", яку й представили після прес-конференції. Око глядача милували чудові роботи Юрія Тітовця ("Локон пристрасті", "Переворот твого світу"), Гаріка Аванесяна ("Принцеса", "Мої роки", "Подвійний портрет"), Герхарда Трумлера ("Єва") і чорно-білі фото фотокореспондента "Газети" Олега Огородника у стилі ню. Пан Огородник стверджує, що це – п’ята чи шоста виставка такого масштабу в Україні, тому на організаторів покладено велику відповідальність. Цікаво, то чиї ж фото обере високоповажне міжнародне журі?

Уляна ДЕПУТОВИЧ,
  Львівська газета, 14.07.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST