У Львові можна скуштувати Добру справу Друк
З 15 серпня 2013 року у Львові на площі Коліївщини можна спробувати печиво та інші продукти Соціальної пекарні «Горіховий дім». Розфарбований автобус працюватиме щодня з 10 до 19 год, окрім понеділка
Нагадаємо, що Соціальна пекарня «Горіховий дім» це соціальне підприємство громадської організації «Народна допомога – Львів». Мета пекарні – отримання прибутку задля фінансування діяльності власних неприбуткових проектів, спрямованих на допомогу потребуючим мешканцям міста Львова.
«Народна допомога – Львів» - громадська організація із соціальною місією, яка працює у Львові у двох програмах:
Подолання бідності. Основним проектом у даному напрямку є Центр інтегральної опіки для жінок у кризових життєвих ситуаціях, розрахований на 10 осіб із терміном перебування (процес реінтеграції) 14 місяців.
Створення доступного середовища для осіб з особливим потребами. Основним проектом у даному напрямку є проект Соціальне таксі, метою якого є створення можливості транспортування для осіб з особливими потребами.
Довідка
Проект Соціальна пекарня «Горіховий дім» отримав шанс на існування завдяки грантовій підтримці від Фонду Східна Європа за рахунок коштів, наданих Американською торгівельною палатою в Україні та Агентством США з міжнародного розвитку
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST